Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, amit az iphone tud, de...

Mi az, amit az iphone tud, de a nokia 5800 nem, és fordítva?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először is két különböző kategóriűjú telefon nekem Iphone 3GS em van most kaptam nemrég sokkal több lehetőség van rajta én igazából már nemsi nevezném telefonnak az iphonenak nagyon jó az érintőképernyője míg más ilyen telefonoknál úgy kell nyomkodni hogy leesik az ujjad volt kezemben nokia 5800 és két kül világ. de kikerestem neked egy ilyet : [link] nemis beszélve az iphone játék élményéről az egyetlen dolog ami sok embert visszatart a borsos ára de nagyon megéri remélem ezek alapján sikerül választanod ÜDV
2009. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
előzö vok itt nemírja hogy az iphoneban van wlan a nokiában nemtudom
2009. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A kérdezőnek: Milyen iPhone-ra gondolsz? Mert egyáltalán nem mindegy.


De általánosságban elmondható, hogy nehéz döntés(nekem van 5800-ám is és egy iPod Touch 2G-m).


Igazság szerint mindkettő jó valamiért. Az iPhone-ból hiányolni fogod hogy nem képes egy Messenger-t futtatni a háttérben, miközben, mondjuk szörfölgetsz. Utálni fogod azt hogyha le lock-ol akkor eldobja WLAN kapcsolatot.


A Nokiából meg hiányolni fogod az über minőségű játékokat. De nagyon.

Program az van rengeteg az 5800-ra is.


Mondhatnám hogy egyiket sem bánod meg, de ilyen felfogással mindkettőn lehet bánkódni is.


Azt még tudni kell hogy az érintős Nokiák nem támogatják ezt a kétujjas "csipkedős" nagyítást és kicsinyítést. persze nagyítani itt is lehet, csak nem olyan könnyed, és nem olyan dizájnos.

_______________________________

Az elsőnek üzenem, hogy a telefonguru egy forintot nem ér. Nem csak hiányos, hanem nagyon pontatlan is. Wlan van a Nokiában is.

2009. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem érintős s60 van meg ipod touch, ipod csak zenére meg játékra kell, érintős s60 akra annyira nem jók a játékok, de minden másban verik az iphonet pl kijelző színhűség illetve felbontás sokkal jobb akárki akármit mond. Ipod touch így is megőrjít néha, hogy nem lehet több cuccot futtatni. 5800n meg simán mehet zene net email msn skype meg valami játék is egyszerre. Net sokkal jobb 5800-n amúgy pl skyfire-al, touchon sosem használom a kétujjas nagyítást mert egy kézzel használom.
2010. jan. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!