Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik színes kijelzőjű Nokia...

Melyik színes kijelzőjű Nokia készülékekben elérhetőek alapból a snake, és a tower blox / az utóbbit lehet nem jól írtam le / játékok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg alap készülék legyen, tehát ha mód van rá ne legyen benne se kamera, se más. Nokia 100ast néztem már, de abba sajnos pont nem ezek a játékok vannak. :(

2014. máj. 20. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
az újakon már nincsenek ezek rajta én úgy tudom
2014. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár jobb s40 rendszerűbben és symbianos nokián biztos találsz! De pontosan már nem emlékszem. A snake biztos van. De az a toweres építős nem volt alapjáték úgy emlékszek.
2014. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ennyi nekem is rémlik! :D Nézegettem régebbi teszteket, de nem mindegyik írja a játékokat, és annyi régi készülék van, s40esbe is, hogy az életbe nem bírnám kibogarászni. :D

Azért, ha vki még is csak emlékezne örömmel venném. :D

2014. máj. 21. 01:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!