Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál vissza lehet...

T-mobilenál vissza lehet mondani a webshop rendelést?

Figyelt kérdés
mert közben tudtam szerezni egy ugyanolyan telefont, amiet rendeltem, olcsóbban mint t-mobilnál (mert használtan vetem, kb 1 hétig használták) és most nincs szükségem arra amit rendeltem, de még nem telafonáltak t-mobiletól mivel munkanapon fognak hívni, és én karácsonykor rendeltem. szoval az lenne a kérdésem, h vissza lehet-e csinálni ezt a rendelést valahogy? ha igen akkor hogyan? előre is nagyon köszi ha tudna valaki segíteni.
2009. dec. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom megmondod a nőnek aki felhív hogy tárgytalan, aztán kész.

hisz azért hívnak,h ogy tényleg komolyan gondoltad, nem valami kisgyerek poénból..

2009. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, ha nem írtál alá szerződést, akkor jogod van indoklás nélkül elállni a vásárlástól.
2009. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem veszed át és ennyi
2009. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor hozza a futár nem veszed át, megmondod hogy te nem rendeltél semmit.
2009. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm szépen a válaszokat.
2009. dec. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!