Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom leblokkolni,...

Hogy tudom leblokkolni, letiltani ill. kikapcsolni a SIM kártyám?

Figyelt kérdés
muszály mindenképpen bemenni a vodafonhoz, ha leakarom tiltatni vagy blokkoltatni a simem, úgy h többet senki ne tudjon hivni vagy irni vagy bármi?! tom hogy a kártyát megtom semmisíteni (elégetni vagy stb), de én ugy szeretném, hogyha hivnak akk az legyen h ezen a számon elöfizetö nem kapcsolható vagy ilyesmi. szal hogy ne egyszerüen olyan legyen mintha csak kikapcsoltam volna a telot!
2009. dec. 26. 00:34
 1/2 anonim válasza:
Igen, muszáj bemenni. Hogy lássák a kezedbe a telefont, hogy tudják, hogy valóban a tied, a te neveden van...stb. Szerintem. Mert ennyi erővel, tudom anyám pink kódját, meg az összes kódját, betelefonálok, mert mondjuk ki akarok vele b@szni és simán letilthatnám a kártyáját.... Na kb ezért nem lehet az ismelyit telefonon intézni, csak személyesen. :S
2009. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem pink kód, hanem pin, sorry. :D
2009. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!