Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ki fog menni a...

Szerintetek ki fog menni a divatból a Bluetooth?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem találnak ki jobbat addig biztos nem.
2014. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerősöm is például szeretett volna zenét tőlem kérni, kiválasztotta a jókat, de mivel hogy náluk voltam, így azt mondta, hogy írjam le jegyzettömbbe a címeket, és majd ő letölti. :/ Nem értem miért nem küldte át magának Bluetooth-tal. :(
2014. máj. 1. 20:39
 3/6 anonim válasza:
Mert a Bluetooth nem arra való, hogy zenét küldj rajta. Ahhoz sávszél is kellene, abban meg nem erős a Bluetooth. Miért nem wifi hálózaton küldted?
2014. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy együtt voltunk aznap, és az én telefonomon keresett rajta zenéket, de nem használta a Bluetooth-ot.
2014. máj. 1. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bluetooth, mint technológia aligha fog kimenni a divatból, sőt, BT4.0 Low Power profilja alighanem új lehetőséget ad neki.

Amire te gondolsz, az a Bluetooth File Transfer. Ez szerintem igen is háttérbe fog szorulni, ahogy már írták: Bluetooth-t nem igazán nagy fájlok átvitelére szánták, Wifi-Direct erre megfelelőbb (mivel gyorsabb), bár egy ~10MByte-os szám átvitele már nem tart túl sokáig a BT3.0 óta.

BT-t egyébként erre szerintem sosem volt kényelmes használni, főként a párosítási procedúra miatt (sajnos ezt Wifi Direct-nél is meg kell tenni, csak Samsungról tudok, aki ezt Android Beam-mel keresztezte, így telefonok összeérintése elég a kapcsolat kiépítéséhez). 3.0 előtt pedig tényleg gyorsabb volt neten is megkeresni, letölteni...

2014. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 Állományok átvitelére sokkal jobb a wifi direct, mivel sokkal gyorsabb a bt-nál
2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!