Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 XpressMusic mobilt...

Nokia 5800 XpressMusic mobilt szeretnék venni az internetről. Honnan a legérdemesebb megrendelni?

Figyelt kérdés

Még sosem vásároltam semmit a netről és így nem tudom,

honnan rendeljem meg, légyszi segítsetek! :)


2009. dec. 25. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Drágább, de legalább kártyafüggetlen.

2009. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a gsmline-tól rendeltem, csak ajánlani tudom őket! Viszont importált a termék, szóval ha frissíted a szoftverét, el fog tűnni a magyar nyelv, mert nem Magyarországra lett szegmentálva a telefon! De ha európai szabványú töltő van hozzá, akkor ez nem tuti, csak én ázsiait kaptam átalakítóval.
2009. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Az ujmobil.hu-ról rendelt már valaki?

2009. dec. 25. 18:59
 4/7 anonim válasza:
Én még nem rendeltem az ujmobil.hu-ról, de a gsmline-t én is csak ajánlani tudom, ha megrendeled, már másnapra ott is van! Nagyon gyorsak, megbízhatóak! És az én telefonom például( Samsung f330) 15ezer forinttal olcsóbb volt náluk! Ráadásul a t-mobilnál még előfizetéssel kellett volna megvennem. Így pedig kártyafüggetlen:)
2009. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem számít a gyorsaság,hanem csak az ár, akkor partnerogsm.hu megbizhatóak, én is náluk vettem többször is, és a legolcsóbbak a neten!!! érdemes megnézni...
2009. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jól teszed hogy ezt a telót veszed, istenjó :D imádom
2009. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2009. dec. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!