Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Huawei...

Melyiket válasszam? Huawei Ascend Mate, Prestigio Multiphone 5400 DUO vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények? Elsősorban nezetésre, fényképezésre, zenehallgatásra (és persze telefonálásra) használnám. Köszönöm a válaszokat előre is:)

2014. ápr. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én S3-ra szavazok
2014. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kutyus21 ***** válasza:
0%

Helló pont ilyen szarokat akarsz venni ezek nem Telefonok ezek selejtek egyik sem jó én ezeket írom

Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 525

Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 625

Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 1320

Lg Optimus L7/2

Lg Optimus L9/2

Lg Optimus F6

Lg Optimus 4X HD

Lg Optimus Nexus 4

Htc Desire 300

Htc Desire 500

Htc Desire 700

Htc 8X

Apple Iphone 4

Apple Iphone 4s

ezek a Telefonok ezek olyan árban vannak kb mint amit felsoroltál ezek közül válasz. A Nokia Lumia 1320 akkora mint a Huawei Ascend Mate csak sokkal jobb minőségben árban meg, kb annyi Max pár ezer forintal több de meg éri. Ingyen Gps amihez internet sem kell több színben van cserélhető a hátlap több féle színben tudsz válogatni a csempe színeit is tudod válogatni és a csempe méretét is tudod variálni de ez az összes Nokia Lumia telefonjaira érvényes további jó nézelődést és választást.

2014. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mate.

Kettes mondd már el, hogy mi a problémád a Huawei-el? Többek között a P6 fóruma augusztus óta él (igazán), s minimális panaszokkal, olyanokkal, amiknél a legtöbb nagy gyártó által forgalmazott telefonok tulajdonosai boldogok lennének ha csak ennyi bajuk lenne. Sosem fagy, nincs lag, minden pöcre megy, (nem játékra való ez tény, de a legtöbb ember nem is arra veszi), elképesztően jó akku idő, jó összeszerelés, kiváló anyaghasználat. Értem én, hogy a mate-ről van szó, nem a P6-ról, de a belső ugyanaz. Az viszont tény, hogy 6.1colos kijelzőhöz már én kevésnek érezném az 1280×800-as felbontást. Tény, de a szartól nagyon messze van! Az S3 és a Prestigio már jobban közelít hozzá, de szimplán leszarozni ezeket sem lehet. A kérdező nyilván nem így egyszerűen arra kíváncsi, hogy ki tartja szarnak.


Kérdező ha nem szeretnél nagy hardverigényű játékokkal játszani ill. nem kell, hogy ilyen nagy legyen a telefon, akkor olvass utána a P6-nak is egy kicsit, s feltételezem nem muszáj, hisz az s3 is jóval kisebb. Sőt, ha van rá lehetőséged, hogy a kezedbe vedd boltban, szolgáltatónál, akkor tedd meg, mert a látvány is meggyőző tud lenni.

2014. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PRESTIGIO!!!!!! sokkal olcsóbb és ugyanannyit tud..ne fizesd meg a drága márkát, hidd el nem éri meg..nekem a prestigio bevált és szeretem!
2014. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!