Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől okos egy telefon és...

Mitől okos egy telefon és mitől buta?

Figyelt kérdés
Mi alapján lehet eldönteni, hogy az okostelefon?
2014. ápr. 10. 11:48
 1/7 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle Pitagorasz tételét.

Ha hibátlanul elmondja akkor okos, ha viszont nem tudja akkor buta.

2014. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár pontos definíció rá, de az okostelefon egy olyan mobiltelefon, amelynek van saját operációs rendszere, és milliónyi alkalmazással teheted személyre szabottá a telefont, amitől "egyedivé" válik az okostelefonod.


A butatelefon pedig ezeket nem tudja...


Bár az okostelefonhoz szükséges egy "okos felhasználó" is, mert pl. egy 60 éves felhasználó máshogy használná azt, mint pl. egy 20-30 éves...

2014. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk van egy régi symbianos nokia, saját oprendszer oké, gondolom alkalmazások is vannak rá, ez is pipa.. szóval elvileg az is okostelefon? azért egy ilyen hagyományos gombos kis kijelzős telefont én nem feltétlenül neveznék okostelefonnak..
2014. ápr. 10. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A maga korában okostelefonnak számított, ma már nem állja meg a helyét.. úgy mondanám hogy kiöregedett okostelefon :-)
2014. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik kiskijelzős symbi nokia?

2014. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom csak úgy általánosságban mondtam..
2014. máj. 20. 11:14
 7/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=N8GOygOksuo

Ebben a videóban egy elég komplex rendszerben mutatják be az okostelefon fogalmát.

2016. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!