Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kipróbálni a mobilok...

Hol lehet kipróbálni a mobilokat itt Budapesten?

Figyelt kérdés
-Szeretném kipróbálni, mielőtt megveszem, mert most valami márkásat akarok, ami több évre "elég".
2009. dec. 17. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Elősször is milyen mobilt szeretnél?

mert az sem mind1. Másrészt meg nyílt egy plázába nemrég egy hatalmas nokia bolt,ahol kilehet próbálni,meg stb. de nem tom meik plázába.

2009. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nokia 5800-t, nokia n96-ot szertenék, de bármely W szériás Sony érdekel.

Már néztem a Cepeli plázát, de ott nincs.

Omnia Hd, és ARENA van csak ott.

2009. dec. 17. 14:15
 3/5 anonim válasza:
A MediaMarkt-ban mindegyiket ki tudod próbálni
2009. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
T-pontban kilehet próbálni az újabbakat, vagy azokat amelyek esetleg akciósak, de más mobilszolgáltatóknál is ugyanígy kitudod próbálni.T-pontot elég sok helyen találsz a T-mobilba én úgy vettem észre kevesebb működő mobilt állítanak ki mint a t-pontba De pl az LG-nek a mamut II második emeletén megtalálod a márkaboltot. Nem néz ki rosszul [link]
2009. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és melyik van legközelebb? ...a 21. ker.-hez?
2009. dec. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!