Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy nokia lumia 620 as mobilt...

Egy nokia lumia 620 as mobilt vettem a Partnero gsm-től a dobozára Saudi Arabia van irva (arra a piacra gyártották) Esetleg le tudják tiltani, vagy le van tiltva valamelyik országban? Tudom használni Belgiumban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 19:24
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Gond nélkül tilthatják, mert ha előfizetéssel vették kint, garantálom, hogy nem fizeti senki. Ezért nenm szabad semmi venni ezektől a gsm boltos áfacsalóktól. Nokiához nem tudod vinni javítani. Az első javításnál ráköltesz annyit, amennyit "spóroltál".
2014. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Tényleg nem érdemes venni gsm-ből semmit. Fel kellett volna tüntetniük az oldalukon hogy nem magyar a készülék!
2014. márc. 23. 20:26
 3/5 anonim válasza:
Nekem semmi gondom nincs a gsm boltokkal..Általában ott vásárlok telókat,volt ,hogy letiltották a telot amit vettem de vissza mentem az üzletbe és mivel nem az én hibámból adódóan használhatatlan a készülék ,kicserélték. Nem kell félni ettől. Olyanról meg nem hallottam még ,hogy egyes országokban használhatatlan lenne egy telefon!
2014. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már hallottam olyat hogy,külföldön letiltott készülékeket árultak itthon.
2014. ápr. 7. 21:13
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Megveszem hivatalos helyen, és nem kell aggódni, hogy mikor tiltják le... Drágább, de biztos.
2014. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!