Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működnek az instagram...

Nem működnek az instagram hashtagek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Feltöltök instagramra egy képet, pl. egy kilátótoronyból készült látképről. Csak a hozzá kapcsolódó hashtageket írom be, amik ráadásul nem népszerűek, úgyhogy nem csúszhat gyorsan le, és nem is írok 30-nál több hashtagek (meg se közelíti a harmincat). Ennek ellenére, ha bármelyik hashtagre rákattintok, nem listázza ki az én képem. Örülnék ha valaki magyarázatot tudna nekem adni :(


(Léptem már ki-be, letöröltem, majd újra feltettem az instagramot, újra indítottam a telefont, de így se jók a hashtagek)



2014. márc. 21. 09:00
 1/7 anonim válasza:

Nincs privátra állítva a fiókod?


Amúgy nekem ugyan ez a problémám, nekem se privátok a képek, de gondoltam lehet, hogy nálad ez a baj. Én még telefont is cseréltem (nem emiatt) de még mindig nem jó, szóval én is örülnék valami javaslatnak :)

2014. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Detto ez a gond...
2014. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kotya válasza:
nekem is ez a problémám ! + hozzá teszem hiába adok meg hashtagek-et nekem 1 lájk se jön külföldiektől maximum azoktól akik követnek.. én hozzá teszem nekem azóta csinálja ezt mióta bekapcsoltam a privátot az intán de kikapcsoltam de nem változott semmit.. nem értem miért olyan mintha még mindig privát lenne a fiókom hogy csak a követőim látnak..probáltam teló kikapcsolást insta kilépést.. + még újabb verziót is tettem fel mint hiába .. jó lenne ha valaki választ tudna adni erre :) ! mert nagyon bosszantó
2014. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez van nekem is. Kb 2 hete csak a követőim likeolnak. Az a helyzet, hogy szerintem ez az hogy valaki jelenti az blogot. Mert én semmit nem állítottam át viszont van aki jelenthetett. De várom a javaslatokat .
2014. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én túltettem magam rajta, pár hét után már nem is használtam semmi hashtaget, aztán gondoltam egyet, hátha most már jó alapon és működött.

Olvastam olyat hogy ideiglenes tiltólistára kerülhetsz egyes hashtagek miatt, ezért nem működik sokaknál, egy-két hónapig, aztán automatikusan helyreáll.

2014. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezek szerint egy piszok nagy átverés ez az egész. A nagy reklámozó cégek teleömlesztik a falat, a kis felhasználókat meg ilyen dolgokkal hátráltatják. Nekem sem mukodnek a hashtagek...
2023. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arrol meg ne is beszeljunk h az adott hashtagek alatt amit nalam tilt. Ugy tele van szarva reklammal az egesz h kb 3. 4. Post a valós. Na azok a profilok hogyan maradnak eletben? Erdekes...
2023. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!