Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cat mobilok Tényleg olyan jók...

Joco92 kérdése:

Cat mobilok Tényleg olyan jók amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

Mindig összezúzom a telefonomat pl.: motorozás közben, biciklizés közben, de legutóbb a tetőről esett le :(


A haverom mondta próbáljam ki a Cat mobilokat.



2014. febr. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A Caterpillar épp úgy csak márkázottan gyártat Kínában valami normálisabb minőségű strapatelefont, mint az angol JCB (hasonló munkagépekben utaznak, mint a CAT). Kellő utánajárással ebayen, alibaba.com-on még azt is meg lehet találni, hogy melyik típust szállítja nekik a kínai gyártó, "céges" külsővel, pofára igazított menüvel.


Amúgy működnek, használhatók. Talán valamivel jobb minőségűek (és sokkal drágábbak) a Sonim telefonok. Nem kerestem utána, de azok is valószínűleg Kínában készülnek.

2014. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Strapabírónak strapabíró, más jó nem mondható el róla.

Ha normális telefon kell, ami ténylegesen jó, de ez mellett strapabíró is, akkor Galaxy S4 Active az egyik legjobb jelenleg kapható, mondom ezt úgy, hogy nagyon nem vagyok Samsung fan.


Egy 15 tonnás busz átmegy rajta és így néz ki: [link]


Csak az üveg tört be rajta, amúgy teljesen működik.

2014. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Mobilarénán több strapatelefon teszt is van.
2014. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Caterpillar CAT B15 nézegetem 48 hónapos garanciával.
2014. febr. 25. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy milyen. Hardveresen nem a legjobb, és 85k-ért nagyon durván jobbakat kapnál nála, viszont ez strapabíró.

A helyedben inkább vennék egy erős telefont, és arra egy Ballistic tokot, azzal simán túlélik, ha biciklizés vagy motorozás közbe leejted a telefont, de a tetőről is leeshet, és még mindig jó lesz.


Nézd meg milyen telefonokra van Ballistic tok, és ha van olyan ami tetszik inkább azt vedd meg: [link]

2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most törtem ripityára a telcsimet pont ma nézd.


--> [link]


lehet tippelni mi történt vele

2014. febr. 28. 13:29
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Az iphone amúgy is sokkal hamarabb törik össze, mint bármi más.
2014. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!