Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp megéri?

Sony xperia sp megéri?

Figyelt kérdés

Játékra kellene gta san andreas, vc, mc4, heroes of order and chaos(a moba főleg erre kellene!)

És persze zenét hallgatni, böngészni stb.

Hallottam olyanokat hogy ha böngészek vagy játszok és közben megy a zene akkor akadozik ez igaz?

Köszi a válaszokat előre :)


2014. febr. 23. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fenéket akadozik, az a helyzet hogy van pár samsung imádó sony hater aki ezt terjeszti itt a gyk-n, de ők csak laikus okostojások. Legjobb telefon az árában, vagy ha belefér nézd meg a nexus 4-et.
2014. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök :D amúgy nagy sony fan vagyok csak hát tudnom kellett samsungot soha se vennék (szerintem hulladék az összes, de ez a személyes véleményem). A 4.3as android milyen rajta? A 4.4 érkezni fog?
2014. febr. 23. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom jó a 4.3 de ebben személyes tapasztalatom nincs. És igen, elvileg jön a 4.4 is :)
2014. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,ha egyszerre játszol és zenét hallgatsz akkor neg fog akadni néha mert nekem a z1-em is néha beakad.4.3 lesz rá elvileg,de a 4.4-et várhatod mert nagyon valószínű,hogy nem lesz.Egyébként megéri.
2014. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Valószínű,ha egyszerre játszol és zenét hallgatsz akkor neg fog akadni néha mert nekem a z1-em is néha beakad."


User error.


Az Sp a jelenleg az egyik legjobb ár/érték arányú telefon. Nem fogsz ilyeneket tapasztalni.

2014. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!