Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem világít Windows...

Miért nem világít Windows Phone-on az egyik kapacitív gomb? ( Lumia 920 )

Figyelt kérdés
A készülék új, 1 napos. Arra lettem figyelmes, hogy a " vissza " gomb nem világít. Ha hátulról megnyomkodom akkor látszik, hogy vibrál, és néha újra világít. De, ahogy leteszem az asztalra, és pici ütődés éri megint ki alszik. :/ Ez hibás? Vagy mi lehet a probléma?

2014. febr. 13. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez bizony hibás (bár még ilyenről nem is hallottam) - nem tudom honnan vetted, de már nem gyártják, és most kapkodták el az utolsó darabokat, és lehet hogy ez egy az utolsó darabok közül (amit lehet nem véletlenül hagytak utoljára)
2014. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg hibás

ha 3 napon belül visszaviszed (bármelyik szolgáltatónál)

nem javítják hanem kicserélik és elnézést kérnek..


egyébként a gomb működik attól h nem világít?

2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem akkora hiba, hogy rohanjak garancia után, kicseréljék stb. De egyébként működik, csak kicsit frusztráló, hogy nem világít.
2014. febr. 13. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam h maradjon nalad mert gondolom a penzedert ami nem keves volt csak kofogastalan keszuleket szeretnel

Es egy ilyen szembeötlő hiba más hiba forrása is lehet majd

Pl ocsem telefonjan a kozelsegerzekelo volt rossz de kikapcsolta h ugysem kell

Aztan nem is vitte 3 napon belul cserere

De kesobb koderult hogy elejtettek eladas elott es az antenna sem rendesen csatlakozott es emiatt sosem volt rendesen terereje meg a 3g is akadozott

Szoval azert szerintem menj csak vissza holnap es csereltesd ki mert minden szolgaltato koteles 3 napon belul kicserelni ha hibas

A fogyasztovedelem is gyakran figyelmebe ajanlja a vasarloknak

2014. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még átgondolom. :D Köszönöm a segítséget. :D
2014. febr. 13. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
gyorsba gondold át mert ha ma egy napos akkor csak holnapig van rá lehetőséged
2014. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha komolyabb hibája van akkor garanciával is vissza lehet vinni nem? ( 2 év garancia van rá. ) Vagy a garancia mire terjed ki? Ez gyári hiba, nem én okoztam.
2014. febr. 13. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:

öcsém nem tudta bebizonyítani hogy nem ő ejtette el....ezt a szervizes kolega mondta hogy akkor eladás előtt ejthették el de nem tud csinálni semmit


arra meg nem terjed ki a garancia ha te elejtetted, csak ha kötsz rá casco-t

és ha az a nem világító gomb más hiba forrása lesz majd akkor te sem fogod tudni bebizonyítani hogy így kaptad meg

2014. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt meg tudják állapítani, hogy külső hatásra történt az vele, de érdemesebb szerintem is még most, így "hihetőbb" :)
2014. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :D
2014. febr. 13. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!