Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Toltottetek le valaha Blackber...

Toltottetek le valaha Blackberry World-rol fizetos alkalmazast?

Figyelt kérdés
Elofizeteses vagyok es kicsi a hitem felek ha letoltok egy par 100 FT os alkalmazast levesz tobb ezer Ft-ot:/
2014. febr. 10. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van BlackBerry playbokom es sok fizteos appot vettem mar...bar en visa kartyarol de pontosan annyit vett le amit irt.
2014. febr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem nincs Blackberry-m de nem vehet le többet, ráadásul ha ez hivatalos app, vagy mi, tehát ténylegesen a blacberryhez kapcsolódik, akkor annak már lenne vízhangja, ha egy ilyen történt volna..

Szerintem nyugodtan használhatod, de egyszerűbb ha neten rákeresel az ingyenesre és kész, az még pár százba sem kerül.

2014. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem android :))) nincs ingyenes :))
2014. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden programot be lehet szerezni ingyen, csak tudni kell, hol lehet.:)
2014. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BB re nem csak ha hackelve van....iPhone,BB re csak ha ki van fozve a rendszered.....
2014. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!