Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z nél a vásárlás...

Sony Xperia Z nél a vásárlás után milyen hibákra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, mint kamera, hátlap elválása stb...

2014. jan. 30. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint h milyen rendellenességek léphetnek fel?

Bepárásodhat a vaku.

A hátlap csak nagyon nagy meleg hatására válik fel. Ez ugye vagy az, h erős napsugárzásnak van kitéve, vagy (ami nem tudom milyen gyakran fordul elő, de előfordult már) játék, GPS, egyéb melegedést előidéző dolgok hatására szintén nagyon felmelegedhet a hátlap.

2014. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, jó lesz, nekem is az van, ha van valami baja azt az első 2 napban észre fogod valószínűleg venni, de ha víz vagy pára közelébe vagy ellenőrizd a kupakot és a szigetelest és győződj meg róla hogy rendesen be van dugva, mert ha elfelejted és elszinezodik benne a kis fehér papír csík akkor bukod a garanciát hacsaknem a szigetelés rossz.. Erre figyelj oda.. :)
2014. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Legfontosabb tudnivalók:

1. a karcálló üveg nem törésálló. Vigyázz rá, mert Q drága kijelzőt cserélni.

2. töltéshez vegyél dokkolót, mert ha sokat nyitod a kupakokat, el fog menni a tömítés. Kerüld a kupaknyitogatást, ahogy csak tudod. Ha keretedbe belefér, headsetet is BT-ost vegyél, zenéhez is.

3. az előfizetéshez mindenképpen köss biztosítást. Minden szerelés egy vagyonba kerül.

Amúgy meghibásodási százalék közel nulla. Nincsenek jellemző típushibák.

2014. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem 3 hónapja van meg. Bele ejtettem a vízbe de csak félig,és azóta nem működik a mikrofon,se a kamera,nem tudok videót felvenni..lehet nem a víztől van..visszaállítottam a gyári beállításokat és így sem működik..(y)
2014. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Én szó szerint megúsztattam többször is. Még pillanatokra sem érzékeltem semmi leírt problémát sem a mikrofonnal, sem a hangszóróval.
2014. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a megjelenés óta van meg (véletlenül lett megvéve)

és kellemesen csalódtam!

azt hittem, hogy ez is egy túlreklámozott káposztasaláta,

de az első napon már beleszerettem!

volt már vízben, többször is, folyton nyitogatom a kupakokat és még most is vízálló, szóval a kupakolós válaszoló nem tudja miket beszél (...)

egyetlen bajom a készülékkel, hogy telenorosan vettem, ezért nem küldik a frissítéseket :/

2014. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

"folyton nyitogatom a kupakokat és még most is vízálló"

Még nekem is, de nem kell gépészmérnöknek lenni, hogy rájöjjön az ember, ez itt egy kopó, terhelt alkatrész, tönkre fog menni.

Én a biztonság kedvéért rásegítettem kis szilikonzsírral (amit karórák o-gyűrűinél is használnak).

Ahogy lesz egy kis plusz pénzem, veszem is a dokkolót.

2014. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az oké, hogy kopóalkatrész, de nem kell félteni, tehát ha nem törődsz vele akkor se fog tönkre menni, most ha nem vagy búvár szerintem fölösleges bármit is költened rá, hogy 'még vízálóbb legyen'
2014. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!