Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék online...

Telefont szeretnék online rendelni?

Figyelt kérdés
Műszaki bazárról szeretnék rendelni egy Lenovo P780-s telefont és nem tudom hogy arra az árra ami ki van írva jön-e rá még valami plusz ktg.(vám, áfa).

2014. jan. 28. 15:34
 1/6 dersol ***** válasza:
100%
Ha a muszakibazar.hu-ra gondolsz, akkor nem kell semmit fizetned, mert már az országban találhatóak a cuccok.
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2014. jan. 28. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megvetted e már a készülékedet, de pont a minap leveleztem le velük egy Pont ugyan ilyen telefont. Nekem a vételáron felül bemondtak egy + 6000Ft-os postát, és ha kell vám, az is engem terhel, így a 62800Ft-os teló máris 68800Ft és ehetem a kefét, hogy itthon a reptéri vámosnak milyen hangulata van, rátesz-e még vámot, vagy nem. :( Neked hogy sikerült ha megvetted már? Volt többlet költséged?
2014. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dersol ***** válasza:
Ilyet nem csinálhatnak.
2014. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egészen pontosan ezt a válaszut kaptam, a feltett kérdésemre a többletköltségekkel kapcsolatban:


"Kedves ......!

Köszönöm a választ.

Tehát ha jól értem akkor 12 hónap van garancia, a számla pedig alanyi adómentes.

Ez jó így nekem. Nincs vele macera.

A garanciális ügyintézés menete érdekel még, meg akkor a vételáron felüli további szállítási és egyéb költségek kérdésében várnék még egy választ, amennyiben van ilyen költség.


Illetve tegnap elfelejtettem megkérdezni, hogy a rendeléstől számított mennyi időn belül vehetem át a készüléket?

Fizetési mód? Utánvét, vagy utalás? Illetve hogyan zajlik a rendelés menete?


Köszönöm!



2014. február 6. 19:51 muszakibazar írta,

muszakibazar


febr. 7. (12 napja)



Üdvözlöm


A garanciális ügyintézés során nekünk kell visszaküldenie a készüléket. Azt javítjuk, amennyiben nem tudjuk, úgy mi küldjük ki Kínába javításra.

Szállítási költség van. Ennél a modellnél 6000 ft a regisztrált légiposta.

“...


A kiválasztott és megrendelt termékeket lehetőség szerint 10-20 munkanapon belül eljuttatjuk a megadott szállítási címre, amennyiben az importőrünknél elérhető. Termék hiány esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot és közöljük, hogy mikorra várható termék beérkezése és kiszállítása!


A postázás közvetlenül külföldről történik a vásárló címére. A szállítást végző cégek: DHL, China Post, Hong Kong Post, Deutsce Post, Singapure Post, Magyar Posta.


A külföldről postázott termékek esetében esetenkén vámköltség + áfa fizetési kötelezettség keletkezhet ( [link] mely esetén a szükséges dokumentumokat az-azt bekérő hatóságnak megküldjük, de annak megfizetése a címzettet terheli....”


“Szállítási és fizetési feltételek


A megrendelést követően Ön egy E-mailt kap a rendelés során megadott e-mail címre, amely a rendelés részleteit tartalmazza (a rendelés bruttó árát és a szállítási költséget). Ezt követően még egy e-mailt küldünk Önnek előre utalásos fizetési mód kiválasztása esetén, amelyben a tájékoztatjuk az utalandó/bankkártyával fizetendő összegről.”


--

üdvözlettel



muszakibazar

2014. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Üdv!

Végül ismerőstől vettem meg a telefont 1 hónapot használta és nem jött be neki a nagy kijelző, ezért meg vettem tőle :D Nekem nagyon bevált a telefon.

2014. márc. 31. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!