Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile GO! NET M/L/XL...

A T-mobile GO! NET M/L/XL internetcsomag akciós hónapjai külön mindegyikre érvényes vagy ha az egyiken elhasználtam már a másikon nem lehet?

Figyelt kérdés
Egy kicsit kifejtve mert elég értelmetlenül tudtam csak feltenni a kérdést. Szóval GO!NET M csomagom van és mindjárt lejár a 2ik hónap ami akciós, és ha most én ezt lemondanám és vennék egy nagyobbat Pl: L-t amin ugyanúgy akció van arra is megkapnám vagy már újra nem kapnék akciós hónapokat? Mert azt tudom hogy ha 2hónapot elhasználtam, és lemondom az akciós hónapokat csak 3 hónap után tudom megint használni, de ha másikra váltok úgy nem lehet?
2014. jan. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen így csináltam én is.

3 hónapig volt kedvezményes XL.

3 hónapig kedvezményes L.

Most pedig aktiváltam a kedvezményes M-et. Így március 30-ig akciós lesz.

Aztán majd meglátjuk mi lesz.

2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akció csak két hónapig van! Amúgy köszi a választ! :)
2014. jan. 29. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

2 teljes hónapig igen.

Ezért kell elsején aktiválni és úgy megkapod arra a hónapra is plusz még 2 teljes hónapra is. :)


[link]


Én is itt tájékozódtam. :)

2014. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha én December 1-2.án aktiváltam az M csomagot, még a februári hónap is akciós lesz?
2014. jan. 29. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van.

De február utolsó napján mondd majd le.

2014. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! De amúgy nem úgy vannak az árak hogy Ár/hó hanem hogy Ár/30 nap, az ugye nem baj?
2014. jan. 29. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy te feltöltőkártyás vagy. Akkor neked lehet csak 2x30 nap lesz.
2014. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha az vagyok, és szerintem is 2x30 nap
2014. jan. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!