Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4 lejátszhatò...

Nexus 4 lejátszhatò formátumok?

Figyelt kérdés

nexus 4-re feltettem 3 mp4 formátumú azaz 3 video clippel együtt zenèt amit nagyon szèpen lejátszik, minden tökèletes.Viszont amikor ráraktam mèg 4 mp3 formátumú zenèt ugyan abba a mappába amelyikbe az mp4-esek vannak már meg sem jelentek a telòn, belementem a mappába ès csak a 3 video clippes volt ott. Mi lehet a gond?A zenèke biztos jòl ráraktam mert ha feldugom gèpre ott megjelenik. Megnèztem hogy milyen formátumokat játszik le alapbòl a nexus 4 ès nincs ott az mp3, akkir ez a baj? De hát ez alap nem? ezt találtam: ,,MP3-lejátszó Igen

Lejátszott formátumok H.263, H.264, MP4, DivX''

ha van benne mp3 lejátszò akkor mi a baj? vagy konvertáljM át az mp3-as zenèket ? de mibe ? mik ezek a h.263-264 ilyeneket nem is ismerek. Mx player is van a telòmon de az sem mutatja az mp3 zenèket, hiába megyek bele a mappába. Tudnátok segìteni?!



2014. jan. 22. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem telefon függő dolog. A lejátszón múlik, mit tud. Az Mp3 teljesen alap dolog, tudja is a Nexus. Biztos jók a fájlok?
2014. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent lejátszik, max alkalmazásfüggő. Gyári lejátszót hagyjad, zenére PowerAMP, videóra MX Player.
2014. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos jó, nem sérült, semmi baja, youtuberól töltöttem, aztán format factory-vel ät lett konvertäva mp3-ba, azt irja ki mp3 formätumú hang, azóta mégegyszer ätkonvertältam de semmi. Ha gépen nézem benne van a mappäba telón, ha telón nézem akkor nincs rajta.. :S kipróbältam ezt a power amp playert is de semmi..
2014. jan. 23. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem értem az-e a baj, hogy nem találod meg a fájlt, mert akkor szimplán fájlkezelővel keresd meg a telefonodon, és úgy játszd le. Lehet a lejátszó csak szimplán nem is nézi abba a mappába, ahova raktad.


Illetve ha konvertálnod kellett, akkor szinte biztos szar. Párszor én sem találtam meg egy zenét sehol, így Youtube-ról töltöttem le, elsőnek amivel próbáltam az nem mp3-ba mentette el, és nem is működött. Szedd le vid2mp3.com-mal, az rögtön mp3-ba szedi le, ha azzal sem lesz jó, akkor nemtom mitől lehe.

2014. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!