Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnék eladni...

Mennyiért tudnék eladni szerintetek egy fél éves, garanciás, megkímélt Samsung Omnia i900-ast?

Figyelt kérdés

Alig volt kihasználva, sem videót nem nézek rajta, sem zenét nem hallgatok, a GPS nekem teljesen feleslegés benne, a 8G memória az életben soha nem tellik be (nálam).


És hát különben is, ez igazából egy PDA és nem mobil. Nem is tudom már, hogy miért kellett nekem annyira. Most valami egyszerűbbet vennék.


2009. dec. 2. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Minden gyári tartozéka megvan, és nem karcos, mivel előrelátóan beszereztem egy képernyővédő fóliát, hogy az érintőképernyőt ne sértsem fel.


Gyakorlatilag karcmentes

2009. dec. 2. 21:16
 2/8 anonim válasza:
kb 45000Ft-ért
2009. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos rossz hírem van. Hiába garanciás, hiába nagyon megkímélt, HASZNÁL! Ez a kulcsszó... A szokás az, hogy ebben az esetben az új árának 50, esetleg 60%-t éri a cucc!
2009. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem eladhatnád.. egy ezresért. Annyit biztos adok érte...
2009. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Vakerán nézd meg mennyiért kínálnak ilyen telót.. Elég reális áron mennek ott..
2009. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. És megnézem a Vaterán
2009. dec. 2. 22:34
 7/8 anonim válasza:
Én megvenném ha még aktuális.
2009. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hááát..

Már kinéztem helyette egy másik mobilt, de a hazai piacon csak január környékén jelenik meg. Addig még szükségem van erre.


Januárban valószínüleg felteszem a vaterára. Már regeltem, úgyhogy akkor már kihasználom. Ott volt omnia teló 57000-éert (használt) és még nem ért véget a licitálás, szal többért is el lehet adni mint 45000

2009. dec. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!