Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon a viber miért...

Julianne Moore kérdése:

A telefonomon a viber miért csak wi-fi-ről működik?

Figyelt kérdés
wi-firől bárhol gond nélkül tudom használni,de mobilnetről nem működik.minden mást tudok mobilnettel is,tehát youtubetól elkezdve a facebookon át a letöltésig minden megy,egyedül a viber nem

2014. jan. 7. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a mobilszolgáltatók letiltották ezeket az alkalmazásokat (egyes tarifacsomagokban).
2014. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.és ez ellen lehet valamit tenni?vagy váltsak csomagot?:)
2014. jan. 7. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:

"értem.és ez ellen lehet valamit tenni?vagy váltsak csomagot?:)"


Érdeklődj az ügyfélszolgálatnál.

2014. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószinű hogy bármely csomagban engedélyezzék, mert nekik a hagyományos hivások jelentik a fő bevételi forrást, ezért tiltják az ezt helyettesitő skype-t vagy vibert
2014. jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es : de, a korlatlan csomagjaikban engedelyezve van ( voda red, telenor all-in ..stb) es nlunk pl. A ceges matrix csomagokban is mukodik
2014. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is flottás van és viberezek. Ezért javasoltam az ügyfélszolgálati eligazítást.

Most valaki bedobja hogy erre meg arra válts és ugyanúgy nem tudod használni akkor az kinek jó?

Ne itt kérdezősködj.

2014. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
telekomnál működik. nekem domino 7 csomagom van, szóval semmi extra csomag. esetleg az elképzelhető, hogy csak a havidíjas csomagok többségében tiltották le, mert végülis ott generálódik nekik a telefonszámlád, kártyás csomagokból nem tudnak keresni semmit, csak ha épp feltöltöd.
2014. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Telenornál is működik a Klikk szolgáltatással. Hanghívás is elég korrekt minőségű.
2014. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!