Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z: Hogy lehet...

Sony Xperia Z: Hogy lehet átmásolni a számítógépról a zenemappát 1 az 1-ben?

Figyelt kérdés
A sony ezt a walkman-t használja, de az nem jó, mert az nem úgy rendezi a zenéket, ahogy az eredeti mappában van. (pl. almappákat nem is tud megjeleníteni) Pl. ha egy számban album címe 1 betűvel eltér a többitől, akkor azt kiveszi az albumból, és egy egész más helyre rakja, így megtörik az összhang a lejátszási listában. Ez így nagyon nem jó. Egyesével meg nem akarom átírni minden dal minden előadóját. Az érdekel, van-e valami lejátszó program, ami képes 1 az egyben átrakni a számítógépes mappákat, és aszerint rendezni a zenét a telefonban.

#zene #telefon #Sony #mappa #Xperia Z #másolás telefonra
2013. dec. 28. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem Apple iPhoneom van és ugyanez. ott sem lehet átnevezni ezt a fárasztó és hosszú folyamatot a gépen kell megcsinálni. én is ott csináltam meg 1 hónap alatt az 1000 zene az iphone kívánságaihoz lettek alakítva, ezalatt a metaadatok módosítását értem. azt ki kell próbálni hogy a te telód illetve az android hogyan rakja. ha almappát nem tud akkor egész könyvtárat tegyél rá és majd ha lehet a telefonon csinálsz playlisteket. olyan program nincs ami átírja neked a számokat hisz az nem tudja te hogy szeretnéd elnevezni. hosszú folyamat átírni de csak egyszer kell és utána ha megvan akkor már az új 1-2 számot nem lesz megeröltetés :) remélem tudtam segíteni 15/f
2013. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az kéne, hogy amit a windowsba látok mappákat, zenéket, ugyanúgy legyen elrendezve. Elég egyszerű dolog, mégsem lehet megcsinálni, így egyáltalán nem nevezhető felhasználóbarátnak. Ugyanúgy sose fogom tudni elrendezni, mivel pl van egy albumom "rock zene" azon belül van egy előadó ,és azon belül 2 albuma.Ez windowsba remekül megoldható, de pl a telefonon ezt csak úgy tudnám megcsinálni, hogy 2 playlistet csinálok az előadó 2 albumával, de az nem a rockon belül lesz és nem is az előadó albumában...
2013. dec. 29. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nekem U van de azzal nincs semmi gond. A zenéket a music mappába bemásolom a gépről mappástól, a telón meg a benne lévő lejátszóval hallgatom.Elindítom a lejátszót majd a saját zene fülön kiválasztom az albumot és lejátsza sorba ahogy a mappában van. Nem csinálok playlisteket meg a zenékkel se semmit. Úgy játsza le mint a gépen ahogy a mappában van sorban.
2013. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a benne lévő lejátszó az milyen lejátszó? Nekem walkman van. És nincs olyan hogy "saját zene".
2013. dec. 30. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen, gyárilag van benne de nem walkman, legalábbis nem olyan az ikonja.

Itt látszik a jobb oldali képen hogy néz ki.

[link]

2013. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Találtam még egy oldalt. Itt látszik hogyan néz ki elindítva.

[link]

2013. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen nincs az Z-n,nekem walkman van, szóval ezzel most nem tudok mit kezdeni, hacsak nincs egy ilyen alkalmazás a Play-en.
2013. dec. 31. 09:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, már találtam egy megoldást. Van másik zenelejátszó, ami megcsinálja, amit szeretnék.
2013. dec. 31. 09:43
 9/11 Jeffreybboy válasza:
Poweramp ;)
2014. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Találtam más lejátszót, de közel sem szól olyan jól mint a walkman, és most nem ilyen kényelmi dologról van szó, hanem arról, hogy kb fele akkora hangereje van, azaz szinte alig hallani valamit, szóval még mindig keresek megoldást.
2014. jan. 4. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!