Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is gyorsan merül a...

Másnak is gyorsan merül a Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Csak pár órát bír ki úgy, hogy alig használom.
2013. dec. 26. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia SP-vel volt úgy, hogy 100%-os töltöttséggel 7 óra üzemidőt írt, pár óra alatt tölthettem is. Nekem Factory Reset-el ( Gyári visszaállítás ) sikerült helyrehoznom, mostmár 100%-ra 2,5 napot ír. Próbáld ki, hátha megoldja!
2013. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj egyet resetelni, nem hinném, hogy ennyire tönkrement volna az akksija, lehet valamelyik app fogja.
2013. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig 3napja vettem, első nap még végig bírta, de most 2 napja már egyre kevesebbet bír
2013. dec. 26. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy sokat használod, mert még új? ha mindenféle spórolással bír ennyit, minél hamarabb vidd vissza. azt hiszem vásárlás után 8 napig vissza lehet vinni, ha valami nem 100-as benne. valahol biztos le van írva, pontosan nem tudom .
2013. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha újonnan vetted, akkor annyira nincs gáz. Kell neki pár nap, mire beáll az akksi. Ha kb 2 hét múlva is így merül, na, akkor gáz van
2013. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
T-mobileban vettem, új. Azt hallottam, hogy a nagy képernyő miatt is lehet
2013. dec. 26. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha max fényerőn van, akkor igen, az nagyon szívja. Vedd lejjebb. Egyébként ha új, akkor várj még vele. Nekem 3 új okostelóm volt eddig, mind3nál várni kellett pár napig, mire belendült az akksi
2013. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Le van véve a fényerő, remélem jó lesz.
2013. dec. 26. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,

Amikor az én Xperia SP-mnek kevés volt az üzemideje, volt egy-két program a telefonom amik most nincsenek - CleanMaster és EasyUninstaller. Azt olvastam valahol, hogy ezek a tisztító programok nem tesznek jót vagy mennek a háttérbe vagy valami ilyesmi, ezért csináltam a resetet és azóta jó lett. De amúgy igen, első pár napba kicsit változó az üzemidő. Első napot nekem végig kibirta, másodikat már csak félig , a harmadikat megint végig , és a 4. nap után lett rossz.

2013. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem sok programot töltöttem le rá, de csak azok vannak rajta, ami tényleg kell. Megnéztem az akkumlátor menüt, és csak a kijelző vett le eddig 63%-ot, pedig energiatakarékos módban van, és a fényerő is automatikus.
2013. dec. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!