Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Miért nem bírom...

Sürgős! Miért nem bírom feltenni a telomról a képeket a gépre? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S Advancem van. bedugtam az usb-t, rámentem a tár csatlakoztatása a számítógéphez és felismerte elő is jött, de ha rá kattintok a mappára lefagy és tölt kis idő múlva ki írja hogy:

A megadott I/O művelet a következőn: \Device\Harddisk3\DR6 nem fejeződött be az időtúllépés lejárta előtt.

Miért írja ezt ki? Mit tegyek? Fontos lenne a családi karácsonyi képek miatt.



2013. dec. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Alapból kidobálnám azokat amelyik odaírja, hogy sürgős!

Gondolod a te problémád fontosabb mint bármelyik felhasználóé?

Válaszolj! Sürgős!

2013. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én meg az ilyen embereket akik nem tudnak normális választ írni!
2013. dec. 26. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Bekapi.. Szedd le őket wifin a telefonról
2013. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd az AirDroid kisegít WiFi-n keresztül.


[link]


De szerintem ha kiveszed az SD kártyát, és bedugod egy olvasóba, akkor is jó lesz. Már ha vettél bele és nem a belső memóriát használod. Ha azt használod, akkor "sajnos" a kényelmes megoldás marad.

2014. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
memória kártyán vannak a képek, megoldottam úgy hogy áttettem másik telefonba.. de ez akkor se jó így hogy mindig át kell tenni másikba, másoknak meg sikerül ilyen nincs hogy nem lehet.. biztos hogy van valami gond csak én nem értek hozzá.. XP-m van de próbáltam Win7en is ott is lefagy :S
2014. jan. 2. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért kell neked ennyire az USB kábel?
2014. jan. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert másképp nem bírom.
2014. jan. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!