Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok a laptopról...

Miért nem tudok a laptopról az iphonra zenéket átmásolni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet. Töltsd le az iTunest, konvertált át a hangfájlokat és illeszd be a telefon zenetárába. Ha nem megy szólj a szüleidnek, vagy írd le hol akadtál el.
2013. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az itunes rajta van aa telomon de ott a zenekert fizetni kell nem?
2013. dec. 25. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Számítógépedre tedd fel az iTunes-t, ezzel tudod felszinkronizálni az iEszközökre a tartalmakat. Természetesen kő sima (akárhonnan beszerzett) mp3-akat is fel tud szinkronizálni anélkül, hogy bármit is fizetni kéne érte.
2013. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha de akkor is rátudom tenni a laptopra az itunest ha nem apeles?
2013. dec. 25. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, le tudod tölteni Windowsra is, és gép típusára sem tesz megkötéseket.
2013. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké most töltöm :D és ha jól értettem akkor ha van itunes a laptopon akkor tudok az iphonra zenéket rakni? :D lehet kicsit értetlen vagyok de nem vagyok valami nagy szaki ilyen téren :D
2013. dec. 25. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól érted. Amire szükséged lesz, az az, hogy iTunes-ba be kell importálnod a zenéidet (előtte jó, ha kikapcsolod a beállításokban, hogy azokat fizikailag is másolja egy helyre), és innentől az mp3-akat fel tudod húzni az iPhone-odra mindenféle bűvészkedés nélkül.
2013. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okké köszi :)
2013. dec. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!