Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet android játékot csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy android játékot csinálni de nem tudom hogy kezdjek hozzá a Game Maker nevű programban profi vagyok azzal lehet csinálni játékot?

2013. dec. 22. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem..ahhoz informatikai tudás kéne... nem elég csak azt hinni, hogy értesz hozzá -.-
2013. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az anyám informatikus ez segít?
2013. dec. 22. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor meg nem te csinálod, hanem ő... de am az sem mindegy, hogy milyen informatikus.... mert egy webfejlesztő pl nem nagyon fog játékokat írni...

tudni kell programozni, és egyéb szofverekkel kapcsolatos dolgokkal tisztában lenni.... és am nem sok normális játék van, amit egy ember fejleszt ;)

2013. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyám webprogramozó!
2013. dec. 22. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
és te am hány éves is vagy? mert szerintem először meg kellene tanulni a dolgokat, aztán csinálni.... nem fordítva.
2013. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13
2013. dec. 22. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor csak tanulj
2013. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 schumilex55 ***** válasza:

Van pár könyv az android alapú programozásról, etc.

Olvasd el őket, nézegesd a programokat amiket ehhez használni kell, aztán tudsz játékot írni de ha valami komolyat akarsz az nehezen fog összejönni egyedül.

2013. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!