Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumina 520 hány napot,...

Nokia Lumina 520 hány napot, órát kéne bírnia az aksinak?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem, szinte naponta tölthetem, pedig alig használom, csak telefonálásra, netet nem azon nézek.
2013. dec. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális okostelóknál.
2013. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem vidd szervízbe. Nekem is ilyen telóm van, szintén pár hetes és kb 5-6 napot bír ki egy töltéssel, pedig én sokszor bekapcsolva felejtem a wifit, ami nagyon meríti az aksit. Az, hogy naponta töltöd, akkor normális okostelóknál, ha már féléve - éve használod, de egy pár hetes, szinte új telefonnál ez hiba.
2013. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az okostelefonok sokat esznek. Talán olvasd el a saját készüléked specifikációit. És nézd meg a beállításokat is. Ne engedd a neten bóklászni, pontos időt, időjárást keresni.
2013. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az akkumulátoros üzemidő nem rossz, de ne várjunk semmi falrengetőt. Átlagos használat mellett másfél-két napot elketyeg a kis Nokia úgy, hogy nem nagyon figyeltem arra, hogy az adatkommunikációs szolgáltatásokat energiahatékonyan paraméterezzem. Töltést gépről és természetesen konnektorból is vesz fel a cucc."


Szal ennyi!

2013. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aktív használat és háttérfolyamatok mellett 1 nap az teljesen átlagos, egy kis odafigyeléssel lehet 2, max 3 napot kicsikarni belőle, de akkor már minek veszünk okostelefont ha nem használjuk ki?
2013. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!