Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez? (bővebben lent)

Mit jelent ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A novemberi hónapról kaptunk tegnap számlát a T-mobiletól. 20.000ft.. Ebből 10.000 'netezés'. Ez a bizonyos netezés, a 0.facebbok.com! És ma kaptam egy ilyen üzenetet hogy; "Tájékoztatjuk, hogy a november havi forgalomról készült számlában kiterhelt kapcsolási díjakat a decemberi számlájában jóváírjuk."

Mit jelent ez?



2013. dec. 10. 16:45
 1/2 Német_Tibor válasza:

Ez egy új T-mobilos rejtvény, amit majd a következő hónapban számláznak is majd neked:)

Viccet félretéve, hívd fel őket, mert ebben csak ők tudnak majd segíteni.

2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én felhívtam őket. Bizonyos flottás díjcsomagok esetében bevezették a kapcsolási díjat. De még kaptunk egy hónapot, hogy mindennek kifizetésére felkészüljünk... :)
2013. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!