Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni,...

Telefont szeretnék vásárolni, milyet vegyek (max 85k)?

Figyelt kérdés

Már szinte minden boltban megjelentek a karácsonyi akciók, és úgy döntöttem, hogy egy telefont szeretnék vásárolni max. 85 ezer értékbe. Milyen telefont tudtok ajánlani?

1-2 elvárás: hd kijelző; játékra is lenne használva, szóval hardverben se legyen gyenge, illetve a kamerája is elfogadható legyen(bár ez nem annyira lényeges szempont)



2013. dec. 9. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Xperia SP

Nexus 4

2013. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod :) 1-2 boltot tudnátok hozzájuk ajánlani, ami megbízható? (legyen garancia is, és lehetőleg az áfát is tartalmazza, mert sok helyen nem írják ki :/)
2013. dec. 9. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Árukereső.hu oldalon találsz boltokat garanciával. Amúgy Xperia SP, T, L, Galaxy S3 vagy S3 mini, Nexus 4 de legjobban LG Optimus G-t ajánlom.
2013. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aspikami ***** válasza:
2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az Optimus G nem rossz, csak az a baj, hogy elég drága, legjobb árban a nexus 4 van, szerintem olcsó ahhoz képest, hogy milyen hardver van benne. Nem tudom, hogy pl. ez megbízható oldal-e, és tartalmazza-e az ár az ÁFÁ-t: [link] Bár van telefonszámuk is, de most biztos nem fogom őket felhívni :D Meg még van 1-2, mint a gsmhome, vip-phone b-tel.hu ezek mind megbízható boldnak van megjelölve, még az utóbbi is szimpatikus bolt: [link]
2013. dec. 9. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő bolt megbízható, de a garanciára ne várj csodát (egyiknél sem gyártói).
2013. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bolt* habár feketében jobban néz ki, de valószínűleg úgy is valamilyen tok lesz rajta, mivel üveg, szóval az se baj, ha fehérbe lehet már csak kapni, de szerintem biztos van feketében is. Amúgy pl. egy szilikon tok mennyire védi meg a telefont pl egy leejtéstől vagy egy kisebb ütéstől? (persze ha képernyőre esik, akkor sehogy, de csak tán nem oda esik, ha esik :D)
2013. dec. 9. 18:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha innen venném remélem nem lehet valami rossz garancia: [link] bár biztos jobb a gyári, de ha meghibásodik, és nem az én hibámból akkor gondolom megjavítják bizonyos időn belül.
2013. dec. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!