Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom felgyorsítani a...

Hogyan tudom felgyorsítani a telefonom?

Figyelt kérdés

Alcatel ot 995-öm van és nagyon lassú lett...ha wifizek van amikor ki kell szednem az akkumlàtoràt mert annyira befagy....kb 80-100ram szokott maradni,màr többször visszaàllítottam a gyàri beàll. Visszaàllítàsàval de 1-2 nap és megint belassul...

Avlegújabb firmwire van rajta...mrg tudom màshogy csinàlni??? Valami ram vagy rom vagy egyéb gyorsítàs van???


2013. nov. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
alsó kategóriás android készülék . ne csodálkozz ...
2013. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
utánna kell kötni egy autónak. amint elindul az autó, máris felgyorsul a teló.
2013. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Root-old, írd át a kerneledben a CPU max órajelét (DE NE TÚL NAGYRA). Ha melegszik a telefon nagyon, írd át kisebbre a max. órajelet.

+1 - úgy tudom, az architektúrát is átírhatod, ha megteheted írd át egy újabbra.

+1 - RAM-ot szerezhetsz a mobil belső memóriájából (nem tudom milyen programmal, csak PC-n tudom, hogy kell), csak az nem fogja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat

2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, miután root-oltad, itt írhatod át a kernelt:

[link]

2013. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos ez egy hulladék telefon, volt hozzá szerencsém ismeretségi körből add el aztán vegyél erősebbet, hosszútávon megéri.
2013. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Szervizbe ne vidd, mert csak rosszabb lesz. A telemax mindenhez ért, csak telefon javításhoz nem.
2013. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!