Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3, Sony...

Samsung galaxy s3, Sony xperia L, Samsung galaxy trend, Nokia lumia 520, vagy 625? Melyik éri meg jobban a vodafone-nál? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Ezek közül választhatok,előfizetéssel vennénk! Melyiket válasszam,és miért? Mindegy,hogy WP vagy Android! :) Köszönöm. 14/L

2013. nov. 16. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Trendet ki is lőném, mert egy kalap szarral egyenlő. Ha már Lumia akkor 625, ha Android akkor meg az S3.


Mennyiért vannak ezek előfizetésesen?

2013. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ezek közül szerintem az S3 a legjobb(leszámitva a Samsung általános szoftverhibáit),én nemrég vettem Xperia L-t(ezelőtt Samsungom volt) és a felhasználói élmény jóval otthagyja a Samsungét,eddig egyszer sem sikerült megakasztani(egyszerre 20 futó programmal sem akadt meg).Még egy plusz pont a Sony-nak az,hogy szokott kiadni frissitest majdnem minden telefonjára(2 napja frissitettem 4.1.2ről 4.2.2re),ellentétben a Samsunggal.
2013. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,akkor trend kilőve! :/ Nem tudom,mennyibe kerülnek. A weblapjukon meg tudod nézni:). Akkor S3,Lumia 625,vagy lumia 520? Vagy az xperia L??
2013. nov. 16. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
WP vagy android a jobb? Amúgy volt Iphone is.. de olyat nem szeretnék:D
2013. nov. 16. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

S3 vagy Lumia 625.


Mindegyik másban jobb. WP stabil, de kevés rá az alkalmazás, android annyira nem de egy csomó játék van rá, meg sok ingyenes alkalmazás ami WP fizetős.

2013. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a lumia 820-at ajánlom. Az s3-nál olcsóbb és ár-érték arányban kitűnő. Kb a 625-el van egy szinten árban, de jobban megéri. :)
2013. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!