Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 segítség?

Windows Phone 8 segítség?

Figyelt kérdés

Üdv!

A dolog ott kezdődött, hogy 2napja tönkrement az egyik hangerőgomb a telefonomon ( Nokia Lumia 520), de sajnos csak jövőhéten tudom vissza vinni, viszont addig kellene valami megoldás(szoftveres) a hangerő szabályzásra. Találtam egyet(Volume Slider), de ahhoz unlockolni kellene a telefont amit gari előtt nem nagyon szeretnék. Esetleg van olyan megoldás amihez nem kell megpiszkálni az OS-t? Vagy ha nincs akkor vissza állítható unlock után a gyári állapot? Örülnék 1-2 linknek ami ilyen vagy hasonló témával foglalkozik. Köszönöm!



2013. nov. 12. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos elromlott a gomb? Mármint... nekem 920-asom van, de úgy tudom az 520-nak cserélhető a hátlapja, és nem lehet hogy nincs rajta rendesen, vagy kosz van az érintkező és a gomb között?
2013. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos, mert ha leveszem a hátlapot látszik, hogy az egész gomb ferdén áll... valószínűleg elengedte a forrasztás az egyik lábat:S
2013. nov. 12. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Uh, ez esetben tényleg gázos a dolog. Most hirtelen nem jut eszembe alternatíva a hangerő szabályozására, de körbenézek, hátha találok valamit!
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom erről a programról van szó:

[link]

Ahol azt írja, hogy: "This app works in dev unlocked device"

Nem "unlockolni" kell a telefont, hanem regisztrálni, hogy fejleszteni akarsz, és telefonodat tesztelésre is akarod használni:

[link]


Ez tudtommal nem érinti a garanciát egyáltalán.

2013. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm! 3. Igen, olvastam, de ahhoz hogy én fejlesztőként regisztráljam a fiókomat(,mert ugye a developer az fejlesztő) fizetnem kell.. én nem hinném, hogy alkalmazás fejlesztésbe kezdenék akármikor is, azért meg, hogy egy programot használni tudjak nem fogok x ezret kiadni, de azért köszönöm! (Csak ha dev accountod van akkor tudsz maximum 5 külső appot telepíteni a telóra, a másik megoldás egy főzött ROM)...:S
2013. nov. 12. 21:10
 6/13 A kérdező kommentje:
De mivel a gyári szoftver lecserélése garancia vesztéssel jár nem szívesen fogok bele még ha meg is van a kellő tudásom és tapasztalatom hozzá..:S
2013. nov. 12. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen gyári szoftver lecseréléséről beszélsz?
2013. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez viszont sajnos jogos, tényleg fizetős a regisztráció. :(

És megértem, hogy ez nem éri meg így neked...más progit nem találtam a célra sajnos én sem.

2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magáról az OS-ről(Windows Phone).. ahhoz, hogy egy külső appot tudjak telepíteni egy főzött(buherált) rendszert kell feltelepítsek a meglévő helyére, és ez jár garancia vesztéssel.
2013. nov. 12. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:

ja igen, ha nem regisztrálsz pénzért, akkor csak ez maradna megoldásnak...hát nem javaslom én sem...:)

Ez pech mindenesetre :(

2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!