Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell adatkábel nélkül...

Hogyan kell adatkábel nélkül nokia 7373ra rátölteni gépről dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:48
 1/4 anonim válasza:

Szia!! vegyél Bluetooth Adapter 2.0-t!! Kb 4000ft, de azzal kábel nélkül is működni fog, a kód: 00000

Ezt fogja kérni.

2009. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel bluetooth-képes a készüléked, amelyen problémamentesen létesíthető vezeték nélküli kapcsolat, nincs más dolgod, mint venni a számítógépedhez egy USB bluetooth-ot, a számítógép azonnal felismeri az eszközt és mehet az adatcsere. (1-2 ezer forint)
2009. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:

Azért megnézném a bluetooth-os válaszadókat, hogy hogyan küldenek át egyesével pár albumnyi mp3-at a telóra...

az a baj a bluetooth-al, hogy lassú, és csak egyesével lehet pakolgatni a számokat.

2009. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok! Harmadiknak: te hülye vagy... Én komplett filmet raktam a telómra, 300Mb-ot, és kb perc alatt végzett is.
2009. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!