Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jövőhéten telefont vennék,...

Maria432423 kérdése:

A jövőhéten telefont vennék, és 3 van amit néztem, a nokia lumia 920 az LG Optimus 4X HD és a htc one (de ez nagyon drága, szóval biztos kieső) melyiket ajánlanátok inkább és miért azt?

Figyelt kérdés
a telefont netre kamerázásra, meg ilyesmikre használnám, és hosszú távra terveznék vele.

2013. nov. 10. 15:40
 1/5 Barney96 ***** válasza:
Hát szerintem ezekre a 920 pont jó, a kamerája minőségi és a netezés (legalábbis az enyémen) az internet explorerrel nagyon gyors és folyamatos. Meg ugye 2016ig támogatja a gyártó és sebességben is nagyon ott van. Nekem ezek az érveim, sajnos a 4xHDről nem tudok nyilatkozni. Szerintem ha nem bivaly játékokra kell akkor nokia
2013. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Netre, kamerára, és hosszútávra Nokia Lumia 920!
2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Hosszú távra az LG már nem jó, mert nem lesz sokáig támogatva már (vagy lehet már nincs is).

HTC One jó lenne, de kamerája nem a legjobb, meg amúgy is írtad, hogy az túl drága, szóval hagyjuk is.


Tehát Lumia 920 maradt, ha csak ez a 3 jöhet szóba. Hardveresen elég erős, a WP8 ezen még évekig nem fog akadni, és a kamerája sem jobb (nem a legjobb még mobilok közül sem, de facebookra még elfogadható minőségű képeket csinál). WP8 is jó OS, csak közel 0 alkalmazás van rá, ha ez nem zavar akkor Lumia 920.

2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig hszeket, ha tudtok ilyen 70 és 95e között jó telokat, akkor nyugodtan mutathattok, csak annyi hogy 4 felett legyen a kijelzője :)
2013. nov. 10. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Nexus 4, és ha jó helyen tudod szerezni akkor csak egy kicsit kell hozzárakni a Nexus 5-höz.

Mindkettő árkategóriája legjobbja, de kamerája mindkettőnek elég gyengusz, szóval ha az nagyon fontos akkor egyiket se vedd meg.

2013. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!