Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol lehet a legolcs...

Budapesten hol lehet a legolcsóbban kijelzővédő fóliát venni, iPhone 5 készülékre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 22:11
 1/4 Bootti válasza:

Szia,

Miért a legolcsóbb fóliát keresed? Ennyi erővel akkor ne is tegyél rá. Ha már iphone5-öd van, legalább egy fólián ne spórolj :)

Kb. 500ért már kapsz fóliát, de hozzágyűjtesz még egy 1000-st és egy normálisat is kapsz. A lényeg, hogy már vmilyen márka fóliája legyen, vékony és kemény. Én GGMM fóliát használok. Beírod a keresőbe, és kidobja, hol veheted meg. Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Megmondom őszintén, hogy ez előző telefonomon nem volt fólia, így nem igazán ástam bele magam ebbe a témába, de megfogadom a tanácsod, és veszek egy olyat, ami megéri az árát. :)
2013. nov. 6. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál valami tippet adni, hogy Budapesten hol tudok ilyet megfelelő áron vásárolni, ahol lehetőleg fel is helyezik a készülékre? Köszönöm! :)
2013. nov. 6. 17:53
 4/4 Bootti válasza:

Igen, tudok, mert már öregróka vagyok az iphone-ozásban :) idézőjelben.

[link]

És profin fel is rakják. Ráadásul ingyen és nem vágnak hozzá pofákat, mint a legtöbb helyen. Már ahol képesek felrakni :D

Remélem sikerült segítenem.

2013. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!