Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál milyen kedvezmények...

Vodafonnál milyen kedvezményeket, előfizetéseket tudtok ajánlani, amelyekkel ingyen tudok telefonálni? (pl kedvenc szám szolgáltatás)

Figyelt kérdés
Most a kedvenc szám szolgáltatást használom (havi 1000ft), de az decembertől megszűnik, meg amugy sem vagyok vele annyira megelégedve, de mást nem találtunk.Hozzáteszem, csak két telefonról van szó, szval csak egy emberrel akarok beszélni:) Fontos lenne mert ha nem használnánk valami ilyesmit tök drága lenne:S
2009. nov. 15. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Ha folyamatosan meg van rendelve a szolgáltatás akkor nem szűnik meg, csak új, KSZ szolgáltatás nem rendelhető. Ügyelj arra, hogy az egyenleged minden hónapban elegendő legyen a következő havidíjra. Jobbat nem tudok, én is ezt használom, és a párom is, oda-vissza.
2009. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem biztos, hogy mindig lesz rajta annyi, és azt se tudom meddig érvényes és mennyi perc van,szóval jólenne valami új:S
2009. nov. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!