Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtetszett az iOS, így...

Megtetszett az iOS, így megéri a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Tipo-m van, több mint 1éves, lassan leakarom cserélni, mert nem valami gyors, jópárszor be is hülyült, de ez betudható annak, hogy az android 10000x készülékre jelenik meg, így nem tudják úgy optimalizálni.

Múlt héten egyik ismerősöm vett egy használt iphone 3gs-t, mondom biztos valami szutyok lassú(végülis 4éves telóról van szó).

Kipróbáltam. Ledöbbentem. Már a feloldásnál is 100x simább a gyorsaság, lapozgatásnál,programok behozásánál leiskolázza az én tipo-mat egy gyengébb hardver-el rendelkező és régebbi iphone 3gs.

320x480 a felbontása, mondom 3,5" elég szutyok lehet, de mintha szebb lenne mint az én tipo-mon , és még hiába TFT az a kijelző, állítom sehol se invertálódnak úgy a színek oldalról nézve, mint az én tipo-mon , sokkal jobb a betekintési szög.

Ha a 4éves iphone 3GS ilyen sebességet,és gördülékenységet tud produkálni, akkor egy iphone 5c , vagy egy 5s akkor méginkább milyen sima rendszerfuttatást tud biztosítani?


2013. nov. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iOS-es a legstabilabb rendszer. 3GS-t már nem vennék, ha annyira IPhone-t akarsz akkor vegyél IPhone 4-et. Az még egész jól bírja. De 4S-el sokkal jobban járnál, viszont az jóval drágább is.
2013. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5c-re gondoltam amúgy. vagy 5s-re
2013. nov. 3. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:
de azt, hogy csinálták, hogy nova 3 meg ilyen játékok viszonylag simán futnak a 3GS-en ?
2013. nov. 3. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Elfogadom amit írsz, de tudod lakva (napi használattal) ismerszik meg igazán.

Az Androidot valóban be lehet hülyíteni, lassítani mindenféle program telepítésével.

Azért példának: nem ismerem aprólékosan az Iphonet, de lehet rosszul csinálták: két Iphone között nem tudtak fájlt BT-vel átküldeni. Ledöbbentem, mert azért tisztelem az Iphonet.

2013. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
engem nem nagyon érdekel a kékfogas képessége az iphone-nak , meg hogy csak apple termékekkel lehet párosítani . ami kell az megvan és átmásolja az ember gépről. szerintem ennyi
2013. nov. 3. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tud gyorsabb lenni, hogy a 3GS videókártyája kétszer erősebb a Tiponál. De nekem sem kéne már 3GS, nagyon elavult. Nem mellesleg láttam már 4S-t is megakadni. Ha értesz hozzá, nincs jobb egy androidos telefonnál, saját rommal, amibe azt teszel, amire szükséged van. Az ájfón is tele van minden hülyeséggel, de valóban jobban optimalizált.
2013. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. Én az Xperia S-emet cseréltem le egy iPhone 4S-re és nagyon örülök neki, hogy végül megtettem. Xperia már mindenhol laggolt, újraindult, nagyon fel tudott idegesíteni.

4s-nél nincs ilyen, nekem eddig egyszer nem akadt meg és egyszer nem kellett újraindítanom. 7 hónap alatt akkor volt egyszer kikapcsolva amikor rendszert frissítettem.

#6

Ott a HA. Márpedig egy átlagos felhasználó nem ért hozzá, és nem is érdekli. Még én is aki emelt szinten tanulja az informatikának megannyi ágát, a telefonomtól csak annyit akarok, hogy amikor használom akkor rendesen működjön, nem akarok vele szórakozni.


Eddig egy játéknál láttam laggot, az Apshalt 8-nál. De azért annak a grafikája nem semmi... Ha a 4S-ben is 1GB RAM lenne és nem 512MB akkor az sem laggolna, mert szerintem bőven elég lenne a GPU.

De ezen kívül, tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bár én azért a kérdező helyében ha 5C mellett döntenék akkor inkább keresnék egy 5-öt, mert a hardver azonos viszont az 5 sokkal minőségibb mint a plasztik háza a C-nek.

2013. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!