Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri szerintetek rootoli a...

Sofioane kérdése:

Megéri szerintetek rootoli a telom? Többit lent

Figyelt kérdés
Van egy Lg Optimus 4x HD-m és rootolni szeretném mert úgy sokkal több Alkalmazás menne de nem tudom jó ötlet-e mivel így el veszítem a garanciát pár hónapos a telo és 2 év garancia van alatta
2013. nov. 2. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Megéri, mert le tudod a felesleges gyári alkalmazásokat törölni, jobban tudod konfigurálni a telefont. De vigyázz, előtte mindenképp olvass róla, hogy vissza lehet e állítani gyári állapotba, mert ha rootolva viszed vissza gariba, nem csinálnak vele semmit, ha észreveszik. Szval, vigyázz, de gondolom ezeket tudod.
2013. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen .tudom.. sok helyen írták, hogy vissza lehet álítani.. nekem az is elég lenne ha a rót jogokat valami féleképpen meg kapnám.. mert csak akkor lehet olyan alkalmazásokat használni..és ez a jog elérése csak rootolással elérhető ahogy észreveszem.. ..
2013. nov. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!