Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia go, Xperia tipo,...

Xperia go, Xperia tipo, Xperia mini pro, vagy HTC Desire X? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam,az alábbi igények alapján?: jó kamera, bluetooth,jól működő wifi,minőség?

2013. nov. 2. 08:30
 1/4 anonim válasza:
Xperia GO szerintem a legmegfelelőbb:))
2013. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Random válasza:

Ez elég kevés feltétel.

Jó kamera? - Tisztában kell lenned azzal, hogy ez csak egy mobil. A kamerája egyiknek sem megfelelő.

Bluetooth, wifi mindegyikben van.

Minőség: mini pro-t tuti ne vegyél. Az ilyen kicsúsztatható készülékekben a szalag hamar, kb 1 év alatt tönkre megy. (persze ez használat függő, de ha már van ilyen opciója, akkor miért ne használnád?). A Go-t nem ismerem, de proci szempontból nem tűnik rossznak, viszont a kijelzője elég pocsék. A tipo egy alsókategóriás készülék, a kamerája viszont nagyon sz.r. Fixfókuszos, tehát a képek életlenek lesznek. Mindenképpen olyat vegyél, melyben a kamera autofókuszos!

Szerintem HTC Desire X-et kellene venned. Hardverileg, szoftverileg ez a legjobb választás (,csak tudd megfizetni). És ezt nemcsak a semmiből mondom. Már egy éve csorgatom utána a nyálam. Htc-m van, Htc-m lesz. Mondhatni elvakult vagyok, de ettől még próbálok racionális maradni :).

A lényeg viszont az, hogy olvass minél több tesztet, és ha van lehetőséged menj el valami telefon kereskedésbe, és próbáld ki őket élőben :).

2013. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Desire X-em van már 1éve és semmi baja,nagyon jó telefon.A kamerája nagyon szép képeket csinál,néha szebbet mint az élő kép.

Én tok nélkül hordom,de nagyon minimális karcok lettek rajta 1év alatt.Hardverileg is nagyon jó,gyors telefon.nálam 10/10et ér.

2013. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tipot ne vegyél...
2013. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!