Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G S. Verzió:4.2.1...

Legion. kérdése:

Iphone 3G S. Verzió:4.2.1 Miért nem működik az internet ha a Wifi csatlakozik?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Van egy Iphone 3G S -em Verzió: 4.2.1 Nem jailbreak -elt.

Megszüntettem a hozzá tartozó 30 -as számomat, korábban semmi gondom nem volt vele. Majd ezután nem sokkal vettem észre hogy nem működik a wifije, olyan formában hogy, látja a lehetséges kapcsolatokat, rá tudok csatlakozni, mutatja baloldalt felül a jel erősség jelet. De a Safari azt írja ki használatkor hogy „A Safari nem képes az oldal megnyitására, mert nem kapcsolódik az internetre.” Minden más netet használó alkalmazással egyetemben.

Amit kipróbáltam:

- Repülőgép mód ki-be.

-3g be -ki

-Mobil adatforgalom be-ki

-Hálózati beállítások visszaállítása

-illetve a wifinél is megújítottam valami amikor rácsatlakoztam egy hálózatra


Ezek után annyi változott hogy már nem ír ki semmit a Safari csak soha nem tölt be.

Bízok benne hogy tudtok segíteni. Nagyon a szívemhez nőt a készülék és szeretném újra használatba venni.

Ha a wifi antenna a gond azt lehet valamiből tudni szerviz nélkül? Az szerintem még könnyen cserélhető. Esetleg megoldás lehet a restore? Bár ezzel az eljárással nem vagyok teljesen tisztában, hogy pontosan mit takar és hogyan lehet véghezvinni. Üdv Mindenkinek!



2013. okt. 18. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha tudtok valamilyen okos fórumot annak is nagyon örülnék!
2013. okt. 18. 11:03
 2/2 anonim válasza:
Megoldódott? Nekem pár napja ugyanez a problémám. :/
2014. jan. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!