Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Használt Galaxy S2-t vagy valamilyen másfajta telefont 50. 000 forint körül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 16:37
 1/1 anonim válasza:

Üdv!

Ez sok mindentöl függ, első körben attol hogy mire használod!? Ha alap dolgok (telefon,sms,internet,fotózás)akkor ajánlom a nokia lumia 820at előfizetéssel.Ha pedig minden másra:) mint pl játék...stb akkor egy sam s advance,de az s3 sem rossz.nekem volt samsungom én azt javaslom hogy ha nem szeretsz bajlodni egy rendszerrel és nem fontos hogy csicsás legyen jobban jársz egy wp-s teloval.Nokiát azért merem ajánlani mert ha ne adj isten baj van vele , hamar találsz hivatalos szervízt.Először gondold át hogy mit is vársz egy telefontól,mire használnád. Android rendszerrel ellátott telefont csak is komolyabb kategóriábol válassz! S2 50000 ért használtan nem biztos hogy megérné...remélem tudtam segíteni

2013. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!