Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6300 telefon férfi vagy...

Nokia 6300 telefon férfi vagy női telefon? Melyik a legjob szín (a telefonból) a fekete, ezüst vagy a fehér?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem férfi is és női is.Én 16 éves lány vagyok,és imádom azt a telefont,és nem pinkben,meg pirosban tetszik,hanem az ezüst-fekete kombinációban.

Báttyámnak is ilyenje van,övé is ezüst-fekete.

Szerintem mindegy.De nagyon jó telefon!!!!:)

2009. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

16/F

Nemrég vettem 6300-t, szerintem mindkét nem használhatja. Nekem ezüst van, ezenkívül a fekete tetszik. A fehér picit furcsa.

2009. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
unisex
2009. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most kaptam meg édesanyám 6300-ját full feketében, így a legszebb szerintem, én fiú vagyok, szóval szerintem is mindkettő, de nekem teljesen feketében tetszik a legjobban.:)
2009. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!