Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tisztelt Szakik! "Sikerült"...

Márkus Zoltán István kérdése:

Tisztelt Szakik! "Sikerült" vásárolnom egy iphone 5 clone 64 gb telót. Nem tudok a Netre felmenni vele, hiába kapcsolom be a Wlan funkciót. Nem lát semmit a környezetében. Szerintetek is jobbkéz szabályos?

Figyelt kérdés
Model : MD638LL,Wi-Fi Address : 20:C9:DO:71:32:C3 Modem Firmware: 1.00.16

#Android #Wi-Fi-t
2013. okt. 8. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"Örülj ha telefonálni lehet vele xD" +1
2013. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy hirdette és nincs benne, akkor feljelentheted. De kétséges, hogy vissza kapod-e a pénzt. Próbálj vele megegyezni, hogy küldje vissza a pénzed és vissza küldöd a telefont. Ha nem, akkor jelentsd fel.

Aztán vegyél egy telefont, ami nem ilyen gagyi klón. Ha nincs pénzed iPhone-ra, akkor vegyél droidot vagy wp-t, de felesleges villogásra ilyen gagyi fost venni csak a szívás van vele.

2013. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak az otthoni wifit nem látja?
2013. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezért nem vásárolunk Expresszről.
2013. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Örülj, ha elmegy1-2 hónapot a teló."

Hát igen én sajnos most estem bele ebbe a hibába!

Rendeltem egy iphone 5 klónt, napokig vártam, hogy megkapjam végre és a kezemben tarthassam, rá 1 hétre( amikor a szállítási idő 1 nap) megkaptam. Úgy 10-15 percet működött , elösször a képernyő színe fehér lett majd elkezdett csíkosodni, utána már nem tudtam vele mit kezdeni. Gondolom lemerülhetett az akumlátor mert már nem volt csíkos feltettem töltőre de nem csinált semmit!

2013. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!