Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet tönkre ment a telefonom...

Lehet tönkre ment a telefonom érintője?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy LG Optimus L3 (LGE400) készülékem, az a problémám merült fel hogyha a telefonomon álló helyzetbe akarok gépelni és megnyomom a törlés gombot a billentyűzeten (virtuális QWERTY)akkor a mellette lévő M betűre reagál, és ha úgy fordítom el oldalra hogy a space szemből nézve a jobb oldalára kerül és lenyomom a space-t akkor vagy a C vagy a V-re reagál attól függ melyik alatt érintem meg. Eddig teljesen rendben működött, már újra raktam az alap szoftvert az androidot (2.2.6-os) is és semmi változás és ahogy elnézem sehogy sem lehet újra kalibrálni az a kérdésem hogyha a kijelző ment tönkre mennyibe kerülhet a cseréje, mert már nem garanciális, vagy esetleg lehet ezzel valamit kezdeni hogy megjavuljon?

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!



2013. okt. 6. 16:02
 1/1 A kérdező kommentje:

De amúgy érdekes hogy néha meg rendesen működik, akkor lehet hogy szoftveres probléma van a háttérben?

Mert most például megint működik rendesen és elfelejtettem írni hogy tegnap is produkált ilyet hogy volt amikor rendesen érzékelt volt amikor nem, vírusom nincs mert fizetett DR. Web Antivirus van rajta lifetime licenszel.

2013. okt. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!