Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Indavideorol szeretnek letolte...

HRena kérdése:

Indavideorol szeretnek letolteni vagy megnezni egy fimet de miert nem engedi?

Figyelt kérdés
Van egy androidos galaxi y telefonom es arrol szeretnem megnezni vagy letolteni egy filmet az indavideorol es amikor elinditom azt irja hogy nem lehet elinditani de miert? Es milyen program kell ahoz hogy megtudjam nezni vagy letolteni??pontosan milyen program!

2013. okt. 5. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Flash Playert szokott kérni. Androidról az indavideo nagyon kacifántos...sajnos
2013. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használd az Opera Mini böngészőt, lejátszani nem tudja (flasht nem támogatja), de a videóra ha rányomsz akkor LETÖLTI.

[link]

2013. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

és mi van akkor,ha már nem tudok rámenni a videóra se hogy kiadja a letöltési opciót.

Azt írja,hogy azért nem,mert vagy külföldi szolgáltatónál vagyok vagy külföldön halad át..nem is értem...3helyen is próbáltam ahol kmás szolgáltatónál voltak,de egyik se volt jó.

Foggalmam sincs mi lehet a gondja...ha valaki tudja akkor nagyon megköszönném a választ!

2015. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!