Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One x, hogyan tudom a...

HTC One x, hogyan tudom a nyelvet magyarra állítani?

Figyelt kérdés
Gyári beállításokat visszaállítottam, de sajnos sok minden eltűnt.Hogy tudom Magyar nyelvűre vissza állítani, mert nincs az App-ba semmi.

#HTC One x. gyári beállítások visszaállítása
2013. szept. 29. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
settings, language & keyboard, system language
2013. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs magyar nyelv. (Hollandiában vettük)Pedig a visszaállítás előtt az Appon keresztűl be volt állítva :(
2013. szept. 29. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a morelocale2 progival googleplayen
2013. szept. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Húzz rá egy itteni frissítést.
2013. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ment a morelocale2-vel sem.

Hogyan tudok ottani frissitést rátenni? Esetleg az előző frissítést vissza? Mert pont az utolsó (4.2.2) miatt állítottam vissza az egészet, de sajnos maradta frissítés :(

2013. szept. 30. 13:10
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"Nyelv megváltoztatása magyarra Android 4.2.2 alatt (root nélkül is!):


Ha már fenn van a telefonon a MoreLocale 2 alkalmazás, akkor az alábbiakat kell elvégezni.


Fel kell tenni a lefrissebb HTC Sync Manager-t a gépre, majd a letölteni és kitömöríteni az Android SDK-t.

Utána a telefont USB hibakeresés módban kell csatlakoztatni a géphez, amit a "Beállítások > Fejlesztői lehetőségeken" belül tudsz bekapcsolni. (Ha nem látható a beállítások menüben a fejlesztői lehetőségek, akkor a "Beállítások > Névjegy > Szoftver információk > Egyéb" alatt kell a "Build számot" megnyomni hétszer és utána ki is fogja írni, hogy fejlesztő lettél, majd ezek után elérhető lesz a beállításokban a fejlesztői lehetőségek.

(Kis segítségként, ha nem megy annyira az angol, akkor ez eredetileg a nyelv átállítása előtt úgy néz ki, hogy "Settings > About > Software information > More" és ott a "Build number", majd utána "Settings > Developer options" és itt "USB debugging".)


Ezt követően a gépeden megnyitod a parancssort és kiadod a következő parancsokat (feltételezve, hogy a D: meghajtó gyökerét használod):


D:

cd D:\adt-bundle-windows-x86-20130729\sdk\platform-tools\

adb devices

adb shell

pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION"


(az utolsó parancsnál figyelj oda, hogy helyesen írd be)


Ezek után a MoreLocale 2 alkalmazásban tudod módosítani a telefonon a nyelvet.


Itt találtam:

[link]

2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!