IPhone 5c?

Figyelt kérdés
Vélények róla?Megéri vagy inkább jobb a sima 5-os?

2013. szept. 29. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanazt tudja mint az 5 szóval semmi nem indokolja érte a felárat.
2013. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

ma 22:00

Semmi felár nincs. 180e-ért már kapható itthon is. Igaz még nem az Apple-nél.

De egyébként inkább az 5-ös, ha ugyanannyi az ára. Ez a színvilág meg műanyag hátlapnál sokkal jobb az 5-ös.

2013. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
A sima 5-össel szemben az 5c-n már térkép is van (Maps), cserébe viszont a Gorilla Glas lemaradt róla
2013. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Rajtad múlik az egyikben van olyan program ami a másikban nincs, de a másikban is van egy olyan program a másikban nincs úgy hogy, rajtad múlik amelyiket szeretnéd.
2013. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
senki nem árulja el, hogy egy S4 vagy egy HTC One mivel tud többet...:D azon kívül, hogy ki tudsz tenni egy időjárás widget-et a főképernyőre...arra vall, hogyha kinézel az ablakon, nem tudod eldönteni, hogy süt-e a nap...vagy ti ezt nevezitek testhosszal nagyobb tudásnak? HTC One is addig volt jó telefon, ameddig ellopták a nokia által használt nagy dinamikatartományú mikrofont...akkor még én is megvettem volna...de ameddig egy koncertfelvételen recseg a hang, addig nem fogok venni ilyet...meg ameddig nem lesz nagyobb kezem, hogy kényelmesen tudom használni 1 kézzel is a nagyobb telefont. ez csak a részetekről flameháború...én érveket is meg tudok nevezni...ti meg csak azt harsogjátok, hogy az iOS-en annyira idegesítő, hogy azt csinálja, amit szeretnék...rányomok az ikonra, és megnyitja az appot...bámulatos gyengeség.
2013. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanaz az 5c, mint a sima ötös, csak itt színes műanyag. A neve is ez: iphone 5 "C"oloured. Semmiben sem tud többet, vagy kevesebbet (itt látszik, mennyire túl vannak árazva).


De ha picit rádobsz ott az 5s, ami meg tízszer jobb.

2013. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
szerintem jobb a sima 5
2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 5c nek elvileg előlapi kamerája és akkuja jobb.
2013. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!