Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy Sony...

Samsung Galaxy S4 vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Érveket ha tudnátok írni az nagyon jó lenne.

2013. szept. 27. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Z hogyha 1 jól összerakott, jó anyaghasználattal, egy szép strapabíró telót szeretnél.

S4 ha a csúcshardver számít, és villogni is alkalmas telót szeretnél.

2013. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért a z-vel nem lehet villogni vagy mi? XDD
2013. szept. 28. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet a Z-vel is csak az S4-el jobban lehet mert most a samsung a divat.
2013. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
HTC One. :)
2013. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez most vicc?! Szarszungot hasonlítotok össze szony-val?

csak halkan megjegyzem a szony 100-szor minőségibb mind anyaghasználatban mind hardverben.Én a helyetekben s4-et nem vennék mert hogy képzelik a tervezők,hogy egy 4 magos 1.9 megaherces 2 giga ramos atomerőműt csinálnak és egy kínai játékhoz hasonló anyaghasználatot kap.tiszta szégyen.és higgyétek el egy z-vel százsor jobban lehet villogni mint egy s4-el

2013. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük a megrendítően elfogult választ :)

Vegyél vízálló telefont, merülj le, és használd :)

Attól függ, hogy mire használod? Ha strapabíróbbat akarsz, akkor megveszed a Sony-t, ha mulitmédiás-játékok tömkelegét zabáló felhasználó vagy akkor az S4...

(Előzőnek: Az S-szériára egyébként is ajánlott valami tok, mert elég vékonyak, nincs rajtuk fogás. Azt meg már te döntöd el, hogy milyen minőségűt veszel... Illetve. volt már a kezedben valaha is S4? Nem, akkor miről beszélünk? Én Sony-ról váltottam, és hidd nekem, hogy ég és föld.

Illetve... GG2-es üveget próbáltál már megkarcolni?

A HW-ről. Mitől is lesz minőségibb? Azt is ázsiában pakolják össze, csak éppen Ennyit a komolyan alátámasztott érveidről...)

2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom ezek a mai Sonysták rosszabbak az ájfonosoknál

:-DD

Amúgy mind2 jó teló csak attól függ h mik az igényeid és h mire használnád.

2013. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!