Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefon új frissítéséve...

Iphone telefon új frissítésével kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ugye van rajta most ez az új frissités..Hát gondoltam kipróbálom..Elkezdte tölteni meg minden aztán egy idő után megakadt és hiába vártam vele tök sokat nem csinált semmit..Így hát újraindítottam, gondoltam akkor hagyom..Aztán kapcsolódott be, mikor kiadta azt, hogy csatlakoztassam az iTunes-hez..Hát csatlakoztattam is és csak annyit adott ki az iTunes, hogy telefon helyreáálítása vagy micsoda..Rá is mentem várni kellett vele negyed órát aztán kiadta, hogy nem jó meg stb...Ezek után már több tippem nincs..Mit csináljak vele?:/
2013. szept. 20. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!