Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előre láthatóan karácsonyig a...

Előre láthatóan karácsonyig a Tmobilban lesz max.85 000Ft-ért a Sony xperia SP-nél jobb telefon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még 3 hónap,de az új telefonokat a nagy cégek már a megjelenés előtt be szokták jelenteni,vagy nem? Karácsonyra szeretnék venni egy sony xperia SP-t,de ha esetleg lenne nála jobb telefon,akkor az is érdekelne. (sokat olvastam már az SP-ről, több összehasonlító oldalt is néztem már) 17 éves lány vagyok. normál dolgokra=zenehallgatás, netezés stb. használnám.

2013. szept. 3. 16:54
 1/1 schumilex55 ***** válasza:
100%

Figyelj, SGS3 LTE 100k, szerintem lefog menni 85 körülire az ára ( [link] )

De más majd gondolom ír egyéb telefont is, nekem most így elsőre ez jutott eszembe.

2013. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!